Shamballa

Shamballa je označovaná ako multidimenzionálne liečenie, lieči na všetkých úrovniach, jej použitie je rýchlejšie a silnejšie … účinnejšie. Pôsobí aj na ochorenia, ktoré sú v tradičnom reiki považované za nezvratné.

Energia Shamballa je v tomto momente najvyššia svetelná energia na Zemi. Prináša ukončenie karmického kolobehu. Dôležité je odpustenie – odpustenie samému sebe aj všetkým ostatným. Vina a hriech neexistujú, tie vymysleli ľudia. Existuje len skúsenosť. Shamballa prináša oslobodenie sa od obmedzení a strachu. To je jediná cesta k sebe samému. Pomôže vám zbaviť sa všetkého, čo nie je vaše … získaných presvedčení. Keď sa zbavíte týchto nánosov, zistíte, kto ste a čo chcete a budete môcť začať slobodne napĺňať svoj potenciál.

Niekedy sa vynoria na povrch rôzne veci a my nevieme prečo. Nevieme, prečo sme prežili, alebo prežívame ťažké časy.Toto je okamih v živote, kedy mnohí z nás hľadajú pomoc a odpovede.

Energia Shamballa je jemná, ale zároveň silná, je možné aplikovať ju aj na diaľku, v prípade potreby mi pošlite sms a dohodneme sa na termíne.